doradca techniczno- handlowy (centrale wentylacyjne), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/189/04/2021/KL - 69528

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu, montażu oraz sprzedaży systemów wentylacji oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła poszukujemy obecnie Doradcy Techniczno-Handlowego.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System wynagrodzenia zasadniczego+ premiowego
  • Kompleksowe szkolenia handlowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, zniżki na firmowe produkty i usługi, służbowy samochód do użytku prywatnego, program emerytalny, karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne

zadania

  • Współpraca z pracowniami projektowymi w zakresie nowoprojektowanych budynków mieszkaniowych: wielorodzinnych i osiedli domów jednorodzinnych
  • Sprzedaż najwyższych jakościowo, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań wentylacyjnych do firm realizujących deweloperskie inwestycje mieszkaniowe- zarówno duże jak i małe
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje, podpisywanie umów na sprzedaż pełnego wykonawstwa w zakresie systemów wentylacji budynków mieszkalnych.
  • Doradztwo i wsparcie techniczne inwestorów, architektów i generalnych wykonawców w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Nadzorowanie projektów w zakresie handlowym i technicznym przez cały proces: od zaprojektowania urządzenia do jego sprzedaży
  • Współpraca z firmami wykonawczymi w zakresie dystrybucji urządzeń będących w ofercie firmy,

oczekujemy

  • Doświadczenia handlowego w szeroko pojętej branży technicznej,
  • Preferowane doświadczenie handlowe w branży budowlanej, w pracy z produktami technicznymi.
  • Umiejętności handlowych, oraz doświadczenia w pracy z podobnymi klientami- biurami projektowymi
  • Ambicji i energii do działania.
  • Gotowości do pracy na terenie całego kraju
  • Motywacji do osiągania celów.
  • Samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy.
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B.