doradca techniczno handlowy ds. dystrybucji, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

anna popiołek+48 667410083
numer referencyjny
/241/02/2021/AP - 68102

opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, lidera wśród producentów chemii budowlanej poszukujemy obecnie Doradcy Techniczno Handlowy ds. Dystrybucji, doświadczonego w sprzedaży dystrybucyjnej suchych zapraw i klejów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne promowanie i sprzedaż produktów naszego klienta oraz pozyskiwanie nowych klientów dystrybucyjnych.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje od sprzedaży
  • opiekę medyczną Medicover
  • kartkę sportową MultiSport
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • samochód (Volgswagen Golf), komputer, telefon komórkowy, inne narzędzia służbowe niezbędne do wykonywania pracy
  • szkolenia wewnętrzne

zadania

  • zwiększanie udziału firmy w rynku dystrybucyjnym
  • aktywne promowanie i sprzedaż rozwiązań i produktów na rynku
  • dystrybucyjnym
  • pozyskiwanie nowych klientów dystrybucyjnych
  • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
  • organizowanie prezentacji produktowych
  • dbanie o merchandising produktów
  • nawiązywanie relacji biznesowych z wykonawcami
  • budowa bazy wykonawców
  • szkolenia dla wykonawców i pracowników składów budowlanych
  • budowa wizerunku firmy
  • identyfikowanie szans biznesowych, lokalnych projektów budowlanych
  • raportowanie aktywności w oparciu o platformę Salesforce
  • udział w seminariach, konferencjach, targach branżowych
  • ciągłe samodokształcanie w zakresie nowych technologii

oczekujemy

  • minimum średniego wykształcenia (preferowane wykształcenie wyższe)
  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości rynku dystrybucyjnego materiałów budowlanych (preferowane doświadczenie w sprzedaży suchych zapraw i klejów)
  • umiejętność obsługi komputera i platform programowych
  • łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • łatwości uczenia się nowych technologii budowlanych oraz umiejętność przekazywania wiedzy innym
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • dobrej znajomości branży budowlanej w Polsce
  • wysokich zdolności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • efektywnego realizowania zadań i osiągania celów
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego jest mile widziana