doradca techniczno-handlowy ds. dystrybucji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata rokosz+48 +48697378479
numer referencyjny
/71/04/2021/AR - 69290

opis stanowiska

Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Świetnie odnajdujesz się na rynku dystrybucyjnym materiałów budowlanych, a sprzedaż suchych zapraw i klejów nie jest Ci obca? Nie zwlekaj - aplikuj na poniższą ofertę!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne
  • narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • szkolenia wewnętrzne
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet MultiSport
  • możliwość rozwoju

zadania

  • aktywne promowanie i sprzedaż produktów firmy na rynku dystrybucyjnym
  • pozyskiwanie nowych klientów dystrybucyjnych
  • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
  • organizowanie prezentacji produktowych
  • nawiązywanie relacji biznesowych z wykonawcami
  • budowanie bazy wykonawców
  • dbanie o merchandising produktów
  • budowanie wizerunku firmy
  • identyfikowanie szans biznesowych, lokalnych projektów budowlanych
  • raportowanie aktywności
  • udział w seminariach, konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości rynku dystrybucyjnego materiałów budowlanych
  • wykształcenia średniego (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętności obsługi komputera i platform programowych
  • łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • łatwości uczenia się nowych technologii budowlanych
  • samodzielności i własnej inicjatywy w działaniu
  • dobrej znajomości branży budowlanej w Polsce
  • wysokich zdolności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • nastawienia na realizowanie zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • czynnego prawa jazdy kat. "B"