doradca techniczno- handlowy ds. urządzeń klimatyzacyjnych, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605307704
numer referencyjny
/80/09/2018/DK - 53727

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w negocjacjach handlowych? Masz wiedzę na temat urządzeń klimatyzacyjnych? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia w jednej z największych firm w tej branży? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię od przychodu
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy, telefon, laptop
  • szkolenia doskonalące oraz podnoszące kwalifikację

zadania

  • sprzedaż produktów klimatyzacyjnych
  • negocjacja warunków handlowych
  • dbanie o relacje z klientem
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów znajdują się w ofercie firmy
  • tworzenie ofert handlowych

oczekujemy

  • min roczne doświadczenie w sprzedaży na inwestycje
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • dobrej znajomości urządzeń klimatyzacyjnych
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B