doradca techniczno handlowy [rekrutacja prowadzona online], poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

zuzanna sobiech+48 667580031
numer referencyjny
/458/03/2020/ZS - 63340

opis stanowiska

Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się tworzeniem konstrukcji betonowych, poszukujemy doświadczonego handlowca! Jeśli masz doświadczenie w branży technicznej i chcesz rozwijać się dalej w tym obszarze, koniecznie aplikuj na naszą ofertę!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwojową i samodzielną pracę w ciekawej branży
  • poznanie rynku inwestycyjnego
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie
  • elementy wyposażenia- samochód, telefon, laptop
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów firmy
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów w regionie
  • zarządzanie bazą klientów
  • analiza rynku
  • dobór odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych projektów deskowań
  • obsługa klientów na terenie woj. Wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane Inżynier Budownictwa)
  • doświadczenia handlowego w branży technicznej
  • znajomości branży budowlanej
  • doświadczenia w kontakcie z wykonawcami, podwykonawcami, rynkiem inwestycyjnym
  • prawa jazdy kat. B
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych oraz zdolności handlowych