doradca techniczno-handlowy - smart home, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/362/06/2020/WW - 64210

opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży automatyki budynkowej poszukujemy Doradcy Techniczno-Handlowego, który będzie odpowiedzialny za wsparcie przy planowaniu inteligentnych domów, pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie szkoleń specjalistycznych.

Jeśli posiadasz doświadczenie w tym kierunku, a język angielski lub niemiecki nie jest dla Ciebie przeszkodą - aplikuj już dziś! Zapraszam po więcej szczegółów.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • zniżki na produkty firmowe

zadania

  • wspieranie partnerów instalacyjnych przy planowaniu inteligentnych domów
  • polecanie odpowiednich partnerów klientom końcowym
  • prowadzenie szkoleń specjalistycznych dla partnerów firmy
  • kontrola jakości instalacji podczas recertyfikacji partnerów
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywną sprzedaż

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego w kierunku elektrycznym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości standardów mieszkaniowych oraz automatyki budynkowej
  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • dobrej organizacji pracy oraz postawy zespołowej
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości pakietu Microsoft Office