doradca techniczno-handlowy, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/114/11/2018/AK - 54979

opis stanowiska

Jesteś inżynierem spawalnictwa z doświadczeniem w sprzedaży? A może chcesz wykorzystać swoją wiedzę i rozpocząć przygodę z doradztwem technicznym? Zachęcamy do składania aplikacji!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • specjalistyczne szkolenia wraz z możliwością uzyskania uprawnień spawalniczych
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • pakiet benefitów (karta Multiport, ubezpieczenie pracownicze, kursy języka angielskiego i niemieckiego, wczasy pod gruszą, bony na święta)

zadania

  • wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach lub na powierzonym terenie
  • zapewnienie doradztwa technicznego klientom
  • realizacja planów sprzedaży

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (spawalnictwo, metalurgia, inżynieria materiałowa, odlewnictwo, spajanie materiałów)
  • doświadczenia handlowego - mile widziane
  • dobrej wiedzy ogólnotechnicznej w obszarach związanych z kierunkiem studiów
  • znajomości procesów w różnych gałęziach przemysłu
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji - mile widziane
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat. B