doradca techniczno-handlowy, jastrzębie-zdrój

lokalizacja
jastrzębie-zdrój, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

michalina daszkiewicz+48 605307907
numer referencyjny
/241/02/2019/MD - 56694

opis stanowiska

Masz zmysł techniczny, umiesz doradzić klientowi najlepsze rozwiązanie a do tego jesteś dobrym negocjatorem? Ta oferta jest dla Ciebie. Dla naszego Klienta, firmy handlowo-usługowej z branży technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko doradcy techniczno-handlowego

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy ( w tym telefon, komputer)
  • wsparcie oraz szkolenie w początkowym etapie zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie od wyników

zadania

  • bezpośrednia obsługa klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • realizacja polityki handlowej firmy

oczekujemy

  • samodzielności i umiejętności planowania swojego czasu pracy
  • umiejętności współpracy z innymi członkami zespołu
  • umiejętności nawiązywania relacji
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, w sprzedaży
  • umiejętności/ zmysłu technicznego , umiejętności obsługi podstawowych narzędzi