doradca techniczno - handlowy, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/187/11/2018/DP - 55047

opis stanowiska

Masz wiedzę techniczną, jesteś osobą komunikatywną i lubisz kontakt z klientem? Podejmij współpracę w renomowanej firmie realizującej dostawy artykułów technicznych dla potrzeb przemysłu!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ambitną i pełną wyzwań pracę
  • wszelkie elementy pomocne w pracy (telefon, laptop, samochód)

zadania

  • organizowanie procesu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów b2b
  • prowadzenie aktywnych działań handlowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • monitorowanie i analiza rynku
  • udział w konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • wysoka motywacja i silne nastawienie na osiąganie założonych celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku