doradca techniczno-handlowy, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/364/11/2020/MT - 66722

opis stanowiska

Jeżeli jesteś urodzonym handlowcem, świetnie odnajdujesz się w kontaktach z partnerami biznesowymi, możesz pochwalić się sukcesami w obszarze sprzedaży, koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją i dołącz do organizacji, która doceni Twoje umiejętności i wiedzę. Dla naszego zaufanego Klienta z branży technicznej, który dostarcza komponenty do producentów z branży automotive, poszukujemy doradcy techniczno- handlowego.

oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja) zależny od osiąganych wyników
  • samochód służbowy + karta paliwowa
  • laptop i telefon służbowy
  • pakiet ubezpieczenia medycznego
  • darmowy system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych
  • wsparcie doradców techniczno-handlowych
  • dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych
  • sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku,
  • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

zadania

  • realizacja sprzedaży na powierzonym terenie
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów do zabudów samochodowych oraz łodzi
  • raportowanie wyników pracy
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych (m.in. do produkcji zabudów samochodowych, produkty termoizolacyjne - mile widziane)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjności i mobilności
  • znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • znajomości j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • prawa jazdy kat. B.