doradca techniczno-handlowy, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta kamińska+48 +697742288
numer referencyjny
/34/02/2021/EK - 67921

opis stanowiska

Masz wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w sprzedaży na rynku inwestycyjnym? Świetnie znasz branżę HVAC i jesteś otwarty/a na pracę w obrębie województwa zachodniopomorskiego? Nie zwlekaj, mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

·        profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii

·        opiekę medyczną

·        samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

·        pozostałe narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

zadania

·        aktywne promowanie i sprzedaż rozwiązań i produktów na rynku inwestycyjnym

·        profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

·        pozyskiwanie nowych klientów

·        realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych

·        organizowanie prezentacji produktowych

·        nawiązywanie relacji biznesowych z wykonawcami i budowa ich bazy

·        prowadzenie szkoleń dla wykonawców

·        udział w konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomości zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • mile widziana znajomość środowiska AutoCad
  • łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • zdolności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do podróży służbowych na podległym terenie (zachodniopomorskie)