doradca techniczno-handlowy, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/50/09/2020/MK - 65347

opis stanowiska

Poszukujemy aktualnie Doradcy Techniczno-Handlowego dla naszego klienta z branży produkcyjnej z Tychów. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B i jesteś zmotywowany do osiągnięcia założonych celów - nie zwlekaj, aplikuj na poniższą ofertę.

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • pakiet benefitów
  • narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • możliwość uzyskania premii
  • pracę pełną wyzwań zawodowych

zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów na terenie Polski i utrzymywanie długofalowych relacji
  • sprzedaż produktów i usług firmy poprzez: aktywne doradztwo techniczne, wizyty u klientów, konsultacje telefoniczne
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
  • nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • realizacja planów sprzedażowych

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży B2B (minimum 3 lata)
  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • komunikatywności i wysokich zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjności, samodzielności, umiejętności podejmowania trafnych decyzji biznesowych oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • zmysłu technicznego
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana: podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz dobra znajomość j. angielskiego