doradca techniczno- handlowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/257/10/2020/KL - 66079

opis stanowiska

Dla jednego z moich stałych Klientów, lidera wśród producentów chemii budowlanej poszukuję obecnie Doradcy techniczno- handlowego, doświadczonego w sprzedaży rozwiązań i produktów na rynku dystrybucyjnym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę terenu woj. Mazowieckiego.

oferujemy

  • profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii
  • opiekę medyczną
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • pozostałe narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.

zadania

  • aktywne promowanie i sprzedaż rozwiązań i produktów na rynku dystrybucyjnym
  • pozyskiwanie nowych klientów dystrybucyjnych
  • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
  • organizowanie prezentacji produktowych
  • dbanie o merchandising produktów
  • nawiązywanie relacji biznesowych z wykonawcami i budowa ich bazy
  • prowadzenie szkoleń dla wykonawców i pracowników składów budowlanych
  • raportowanie aktywności w oparciu o platformę Salesforce
  • udział w seminariach, konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - znajomości rynku dystrybucyjnego materiałów budowlanych
  • doświadczenie w sprzedaży suchych zapraw i klejów będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • zdolności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do podróży służbowych na podległym terenie