doradca techniczny, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/505/04/2021/AP - 69713

opis stanowiska

Posiadasz wiedzę związaną z elektrotechniką/techniką oraz doświadczenie na stanowisku sprzedażowym? Szukasz stabilnego zatrudnienia oraz możliwości rozwoju w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na stanowisku doradca techniczny

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • umowę o pracę
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom
  • wygodne godziny pracy, wolne weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca stacjonarna

zadania

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów
  • obsługa zapytań ofertowych, dokumentów sprzedażowych
  • współpraca z Regionalnym Doradcą Techniczno-Handlowym
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

oczekujemy

  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia minimum średniego technicznego (preferowane: elektronika, elektrotechnika, automatyka)
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • dobrej organizacji pracy
  • wysokorozwiniętych umiejętności komunikacyjnych