doradca techniczny, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

karolina warowna+48 607375931
numer referencyjny
/328/04/2019/KW - 57951

opis stanowiska

Jeżeli szukasz nowych wyzwań zawodowych według kryteriów: samodzielność, międzynarodowe środowisko pracy oraz praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu materiałów budowlanych, ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • samodzielność w realizacji zadań: praca w home office
  • współpracę z międzynarodowym zespołem oraz klientami na terenie Polski
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe również do użytku prywatnego)
  • dopłatę do nauki języka obcego

zadania

  • techniczne wsparcie dla klientów oraz działu sprzedaży w zakresie technologii anhydrytu
  • prezentacja produktu oraz firmy podczas spotkań z klientami oraz na branżowych wydarzeniach
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, wewnętrznym laboratorium oraz klientami firmy
  • kontrola próbek produktu oraz wsparcie w zakresie rozpatrywania reklamacji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (komunikacja z przełożonym, laboratorium)
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe - min. 3 lata