drukarz, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/273/10/2020/PP - 66094

opis stanowiska

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Pracuj na stanowisku drukarza dla prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe (4000-5000 brutto) + premię miesięczną
  • pełen pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, karta MultiSport, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka obcego)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę od zaraz w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • druk na maszynach offsetowych typu Heidelber i KBA
  • samodzielna realizacja zleceń według planu produkcji
  • bieżąca i końcowa kontrola jakości
  • raportowanie

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku samodzielnego drukarza
  • mile widziane wykształcenie techniczne, poligraficzne lub mechaniczne
  • znajomości procesu technologicznego
  • podstawowej umięjętności obsługi urządzeń pomiarowych
  • dokładności