drukarz, ksawerów

lokalizacja
ksawerów, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka gacka+48 601 805 355
numer referencyjny
/214/03/2019/AG - 57247

opis stanowiska

Masz 2 lata doświadczenia na drukarni ? Interesuję Cie praca w okolicach Pabianic ? Nie przeszkadza Ci zmianowy system pracy . Zapoznaj się z naszą ofertą ;-)

miejsce pracy = Ksawerów , koło Pabianic

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenie dla osób z doświadczeniem ok 4 tyś netto , po okresie próbnym (w zależności od doświadczenia i umiejętności )
  • kartę sportową

zadania

  • praca przy druku fleksograficznym
  • zapewnienie efektywnej pracy maszyny
  • kontrola jakości druku
  • nadzór nad farbami i kolorystyką
  • przezbrajanie i konserwacja maszyny
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy
  • przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP, PPOŻ
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia (niekoniecznie przy druku fleksograficznym)
  • samodzielność i zaangażowanie w pracy
  • sumienność i staranność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym