drukarz, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika duszyńska+48 507877935
numer referencyjny
/193/05/2020/MD - 63713

opis stanowiska

Praca dla drukarzy z doświadczeniem.

Praca, gdzie możesz się rozwijać i poczuć, że Twoja praca jest ważna!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach, w tym globalnych
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, ustalane indywidualnie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • liczne benefity (np. opieka medyczna, karta sportowa itp.)

zadania

  • praca przy druku przemysłowym (prowadzenie druku)
  • obsługa przemysłowych maszyn drukujących
  • realizacja zleceń produkcyjnych wraz z kontrolą ich przebiegu

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na drukarni przemysłowej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym - 4 brygady (tj. 4 dni pracy-4 dni wolne- 4 dni pracy .. etc.)
  • wysokiej motywacji do pracy
  • rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków