drukarz, pruszcz gdański

lokalizacja
pruszcz gdański, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/244/05/2020/AC - 63753

opis stanowiska

Praca pełna kolorów? TAK! To jest możliwe! Mamy pracę, która tętni kolorami!

Do zespołu naszego Klienta, lidera na rynku wytwarzania opakowań o różnych zastosowaniach poszukujemy osoby na stanowisko DRUKARZ.

Lokalizacja: Pruszcz Gdański

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie  min. 4000 – 6000 zł brutto
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów
  • bonus kwartalny (do 10% od wynagrodzenia zasadniczego)
  • bony Sodexo
  • pracę w systemie IV brygadowym (2 dni I zmiana, 2 dni II zmiana, 2 dni III zmiana, następnie 3 dni przerwy)
  • bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej
  • zapewniamy transport do pracy z Gdańska Głównego
  • ekwiwalent za pranie odzieży 40 zł

zadania

  • odpowiadanie za prawidłowe wykonanie prac pomocniczych przy maszynie offsetowej we współpracy z maszynistą offsetowym
  • sprawdzanie kompletności farb, płynu buforowego, alkoholu
  • kontrola wizualna odbitek
  • uczestniczenie w pracach związanych z przestawieniem linii

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji
  •  doświadczenia w druku offsetowym
  • doświadczenie w pracy jako drukarz będzie dużą zaletą
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

Zachęcamy do zaaplikowania swojego CV lub do kontaktu z naszym konsultantem w celu uzyskania szczegółów oferty: 785 620 039.