dyrektor działu audytu wewnętrznego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/265/12/2018/OL - 55693

opis stanowiska

Masz doświadczenie na stanowisku Managerskim w dziale audytu wewnętrznego? Chcesz pracować w rozpoznawalnej firmie na rynku? Zarządzałeś kilkuosobowym zespołem?

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej firmy na rynku - poszukujemy Dyrektora działu audytu wewnętrznego.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikowania!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w rozpoznawalnej firmie na rynku
  • możliwość udziału w różnych projektach
  • szkolenia indywidualne i grupowe
  • bardzo rozbudowany pakiet benefitów

zadania

  • przegotowanie i realizacja planów audytu wewnętrznego (krótko i długoterminowych)
  • analiza zgodności procesów wewnętrznych pod katem ich poprawności z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi standardami spółki
  • rekomendowanie działań naprawczych oraz sugerowanie zmian w procesach wewnętrznych w celu optymalizacji biznesu i redukcji potencjalnych ryzyk
  • ścisła współpraca z kluczowymi managerami spółki w celu wypracowania optymalnych rozwiązań
  • rozwój narzędzi audytu wewnętrznego i wypracowywanie dobrych praktyk w tym obszarze
  • cykliczna prezentacja wyników audytu Komitetowi Audytu oraz Zarządowi Spółki
  • koordynacja prac i nadzór merytoryczny nad pracą zespołu audytu wewnętrznego
  • organizacja pracy działu audytu wewnętrznego

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne lub prawne
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • kwalifikacje ACCA, CFA, CIMA lub inne dziedzinowe będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w roli audytora wewnętrznego w dużych rozproszonych strukturach organizacyjnych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności aplikacji Excel, PowerPoint,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • wysokie kompetencje w zakresie budowania relacji, efektywnej komunikacji i prezentacji