dyrektor finansowy, zabrze

lokalizacja
zabrze, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał-ziółkowska+48 693503233
numer referencyjny
/407/08/2019/ŻM - 60215

opis stanowiska

Chcesz podjąć nowe wyzwania na stanowisku dyrektora finansowego? Masz doświadczenie w finansach/controllingu i kierowaniu zespołem? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w firmie produkcyjnej!

oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w rozwojowej firmie produkcyjnej (zatrudniającej ok. 70 pracowników)
  • realny wpływ na politykę firmy i tworzenie budżetu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • wdrażanie pomysłów i rozwiązań

zadania

  • przygotowanie strategii i budżetu
  • zarządzanie i nadzór nad 3-osobowym zespołem finansowy
  • nadzór nad kwestiami księgowymi i finansowymi
  • składanie sprawozdań finansowych
  • raportowanie do Dyrektora Generalnego
  • projektowanie, wdrażanie systemu kontroli i raportowania zarządczego
  • przygotowywanie miesięcznych raportów (skonsolidowane zestawienia dochodów, bilanse, przepływy pieniężne, monitorowanie budżetu, analiza rentowności, raportów sprzedaży)
  • kontakt z bankami
  • nadzór nad dokładnością i terminowym wypełnianiem wszelkich raportów publicznych i podatkowych (w tym VAT, CIT, GUS, NBP, INTRASTAT)

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - kierunkowe
  • 5-letniego doświadczenie na stanowisku kierownika finansowego lub dyrektora finansowego w małym przedsiębiorstwie - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zagadnień z rachunkowości, VAT, CIT
  • znajomość sytemu ERP,
  • znajomość Excela w stopniu zaawansowanym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem