dyrektor handlowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/398/04/2021/MK - 69668

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży odnawialnych źródeł energii z woj. śląskiego poszukujemy Dyrektora handlowego. Jeśli posiadasz minimum 5 – lat doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedaży w systemie rozproszonym – nie zwlekaj, aplikuj na poniższy projekt!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjna podstawa oraz możliwość uzyskania premii
  • narzędzia do pracy (telefon, laptop, tablet, samochód do użytku prywatnego, karta paliwowa)
  • pakiet benefitów
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju

zadania

  • kompleksowe zarządzanie i rozwój sieci sprzedaży (zespół sprzedażowy w systemie rozproszonym)
  • podnoszenie efektywności i rozwój kompetencji podległego zespołu sprzedaży
  • tworzenie planów finansowych, realizacja wyników finansowych
  • budowa strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • współpraca w tworzeniu strategii marketingowej oraz rozwoju produktów, rozwiązań i usług
  • optymalizacja procesów sprzedażowych
  • definiowanie krótko- i długoterminowych celów handlowych oraz ich efektywne osiąganie
  • zapewnianie rozwoju zasobów ludzkich na potrzeby realizacji sprzedaży i rozwoju zgodne ze strategią firmy
  • bieżące zwiększanie efektywności i wydajności obsługiwanych procesów biznesowych
  • kontrola wszystkich czynności związanych z procesami handlowymi

oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedaży w systemie rozproszonym – minimum 5 lat
  • znajomości w sprzedaży w kanale tradycyjnym: D2D, B2C, B2B
  • orientacji biznesowej i pro-klienckiej
  • dobrej organizacji pracy własnej i zespołu
  • wiedzy na temat zarządzania sprzedażą i zespołem sprzedażowym
  • umiejętności zarządzania zmianą
  • znajomość lub zainteresowanie branżą OZE będzie dodatkowym atutem