dyrektor handlowy, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/113/08/2020/NP - 64952

opis stanowiska

Poszukujemy skutecznego lidera, który będzie odpowiedzialny za politykę sprzedaży w firmie. Jeżeli masz rozwinięte umiejętności negocjacyjne i dobrze radzisz sobie w zarządzaniu zespołem - aplikuj na stanowisko Dyrektora Handlowego do firmy z branży elektrycznej!

oferujemy

  • odpowiedzialne stanowisko i ścisła współpraca z Zarządem
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • praca w ciekawej i stabilnej branży
  • odpowiedzialne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • samochód służbowy plus niezbędne narzędzia pracy

zadania

  • reprezentowanie interesów firmy i dbanie o jego renomę oraz właściwą reklamę produktów, reprezentowanie na rynku krajowym i zagranicznym
  • opracowanie strategii sprzedaży, planów sprzedażowych, budżetów marketingowych
  • zarządzanie zespołem handlowym
  • określenie polityki cenowej organizacji i sposobów jej realizacji
  • analiza efektywności kampanii marketingowych, dokonywanie wyboru najbardziej korzystnych kanałów dystrybucji
  • opracowywanie ofert dla klientów z uwzględnieniem rabatów i terminów płatności
  • prowadzenie negocjacji cenowych z klientami, rejestrowanie wysyłanych ofert, odpowiedzialność za właściwą obsługę klientów
  • badanie i analiza satysfakcji klienta, tworzenie kwartalnych raportów ze stopnia zadowolenia klienta, prowadzenie raportów z wizyt u klienta
  • wspomaganie Zarządu oraz Działu Produkcji w doradztwie strategicznym i produktowym

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą (rozproszoną strukturą handlowców)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży elektrycznej, elektroinstalacyjnej, oświetleniowej)
  • znajomości rynku dystrybucyjnego
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności negocjacyjnych i analitycznych
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • wysokiej inicjatywy, determinacji oraz nastawienie na realizację celów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym