dyrektor hr, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra kasprzyk+48 663803365
numer referencyjny
/242/04/2021/AK - 69468

opis stanowiska

Dla międzynarodowego klienta, który prężenie rozwija się w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora HR.

Masz doświadczenie na analogicznym stanowisku w strukturach międzynarodowych?

Nie boisz się wyzwań i chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy?

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • prace w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • zgrany i otwarty zespół
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • imprezy integracyjne

zadania

  • wsparcie struktur międzynarodowych w rozwoju organizacji
  • tworzenie i wprowadzaniem procesów HR
  • opracowywanie polityki HR we współpracy z zespołem międzynarodowym
  • współtworzenie biznesplanu
  • zarzadzanie kilkuosobowym zespołem
  • wsparcie managerów w rozwoju ich zespołów
  • zarzadzaniem budżetem działu personalnego
  • tworzenie programów rozwojowych dla pracowników
  • zarządzaniem procesami kadrowymi i płacowymi w firmie

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego związanego z obszarem HR
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z obszaru HR (twardy i miękki)
  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem
  • proaktywności
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • płynnej znajomości języka angielskiego