dyrektor / kierownik działu marketingu i sprzedaży, kołobrzeg

lokalizacja
kołobrzeg, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna olszewska+48 605 122 031
numer referencyjny
/689/10/2018/KO - 54854

opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie w marketingu, pasjonujesz się branżą samochodową do tego jesteś kreatywny/a i otwarty/a na nowe wyzwana - APLIKUJ !

oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie w okolicy Kołobrzegu
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • wysoki system premiowy
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę

zadania

  • zarządzanie działami: marketingu i sprzedaży (dobór pracowników, rozwój zespołu)
  • opracowanie kampanii, strategii i planów marketingowo-handlowych B2B
  • współtworzenie i wdrożenie strategii marki
  • aktywne poszukiwanie nowych obszarów biznesowych, budowanie scenariuszy strategicznych
  • badanie rynku, ustalanie poziomów cen produktów, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji
  • opracowywanie wewnętrznych norm i procedur
  • współpraca z działem produkcyjnym i laboratorium w zakresie rozwoju i tworzenia nowych produktów
  • dobór i współpraca z firmami podwykonawczymi

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (marketing, zarządzanie, ekonomia)
  • min. 2 letniego doświadczenia w dziale marketingu na stanowisku kierowniczym (preferowana branża samochodowa)
  • wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu, znajomości rynku
  • zdolności organizacyjnych i przywódczych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomości programu SAP (mile widziane)