dyrektor produkcji branża budowlana, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło

kontakt w randstad

joanna wysocka+48 697378479
numer referencyjny
/330/10/2018/JW - 54743

opis stanowiska

Naszym klientem jest Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych, funkcjonujący na rynku polskim od 10 lat. Zatrudnia obecnie ok 30 osób.

oferujemy

  • umowa o pracę
  • opieka medyczna
  • multisport
  • samochód

zadania

  • zarządzanie grupą Kierowników Projektów i Kierowników Budów w całej Polsce
  • organizacja i kontrolowanie realizacji kontraktów
  • zarządzanie budżetami i harmonogramami kontraktów
  • raportowanie do zarządu w języku polskim i angielskim

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia Kontraktów budowlanych oraz zarządzania grupą kierowników Budów/Kierowników projektów
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń
  • bardzo dobra ( w mowie i piśmie) znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B