dyrektor techniczny, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi konsultingowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/555/09/2018/AK - 54166

opis stanowiska

Zarządzanie ludźmi to Twoja pasja? Nie boisz się nowych wyzwań i chcesz stać się częścią zespołu aktywnie wpływającego na rozwój firmy? Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość uczestnictwa w procesach związanych z rozwojem firmy
  • możliwość wprowadzania nowych rozwiązań i usprawnień
  • współpraca z międzynarodowym zespołem

zadania

  • odpowiedzialność za obszar techniczny funkcjonowania Spółek Grupy
  • praca nad poprawą efektywności podległych zakładów
  • wyznaczanie celów strategicznych oraz planów rozwoju
  • budżetowanie oraz nadzór nad realizacją budżetu w podległym obszarze
  • planowanie i nadzór nad realizacją inwestycji
  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych oraz organizacyjnych
  • techniczny nadzór nad realizowanymi projektami
  • tworzenie harmonogramów realizacji projektów, nadzór nad realizacją oraz dobór odpowiedniej technologii
  • współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 3 lat doświadczenia w kierowaniu zespołem w firmie z branży ciepłowniczej
  • doświadczenia we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych
  • biegłej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz inicjatywy w podejmowaniu działań
  • doświadczenia w budowaniu zespołu nastawionego na ciągłe doskonalenie
  • umiejętności delegowania zadań oraz budowania zaangażowania zespołu
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • gotowości do częstych podróży służbowych
  • dobrej organizacji pracy własnej