dyrektor zarządzający, toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/248/01/2019/AJ - 56051

opis stanowiska

jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu w obszarze produkcji, a także w sprzedaży - zapoznaj się z naszą ofertą pracy i aplikuj

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowych strukturach
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji managerskich i merytorycznych
  • konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz dodatki motywacyjne

zadania

  • odpowiedzialność za funkcje zakupów, produkcji, jakości, logistyki, kadr, administracji
  • odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie i rozwijanie zakładu
  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży oraz pozyskiwanie kluczowych klientów
  • zwiększanie efektywności produkcji
  • stawianie celów w zakresie wydajności oraz praca z kluczowymi wskaźnikami analitycznymi

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w zarządzaniu produkcją
  • doświadczenia w rozwijaniu sprzedaży popartego wynikami
  • mile widziane doświadczenie w branży metalowej