dyspozytor utrzymania ruchu, inowrocław

lokalizacja
inowrocław, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja gudziejewska+48 605305806
numer referencyjny
/171/04/2021/PG - 69390

opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko : dyspozytor utrzymania ruchu

oferujemy

- umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

-program wdrożeniowy w obowiązki firmy,

-możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

 -prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy,

- wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki zmianowe oraz bonus roczny,

-stabilne zatrudnienie,

zadania

-sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem ruchu maszyn, urządzeń oraz sieci i instalacji elektroenergetycznych,

-bieżącą kontrolę stanu technicznego urządzeń i sieci elektroenergetycznych,

-przyjmowanie urządzeń do ruchu zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi,

-koordynację i nadzorowanie prac firm serwisowych z branży elektrycznej,

oczekujemy

-wykształcenia średniego lub wyższe techniczne, preferowany kierunek: elektryka, elektrotechnika,

-uprawnienia eksploatacyjne -elektryczne, zakres napięcia minimum do 1kV

-minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania ruchu w branży elektrycznej,

-inicjatywę w działaniu, umiejętności interpersonalne, komunikatywność,