dyspozytor, goleniów

lokalizacja
goleniów, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/249/12/2017/AG - 48565

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem w branży transport/spedycja/logistyka. Wyślij CV!

oferujemy

  • stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

zadania

  • przyjmowanie zleceń i doradztwo w ich zakresie
  • kompleksowa obsługa Klientów w przewozach międzynarodowych
  • optymalne planowanie transportu
  • nadzór na kierowcami
  • organizacja pracy floty własnych pojazdów

oczekujemy

  • znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej organizacji w samodzielnej i dynamicznej pracy