dziewiarz, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,200 - 3,800 PLN / M-C

liczba wakatów
2
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/342/11/2018/AP - 55176

opis stanowiska

Masz doświadczenie w operowaniu maszynami dziewiarskimi? Chcesz poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie w zgranym zespole pracowników ? Nie czekaj ! Szukamy właśnie Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnianie w renomowanej firmie
  • praca na Widzewie, bardzo dobry dojazd z całej Łodzi
  • bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez Ciebie umiejętności, czyli im więcej umiesz tym więcej zarabiasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośrednictwa agencji
  • świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy
  • możliwość rozwoju

zadania

  • Obsługa maszyn dziewiarskich okrągłych (ustawienie oraz nadzór czy wszystkie procesy przebiegają prawidłowo.

oczekujemy

  • wykształcenie min zawodowe/ średnie
  • doświadczenie w obsłudze maszyny dziewiarskiej (chociaż parę miesięcy reszty Cie nauczymy)
  • motywacja do pracy oraz chęć nauki i rozwoju.