ekspert ds. analiz gleb, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Nauka, Badania
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/278/09/2020/DH - 65562

opis stanowiska

Chciałbyś realizować w swojej karierze projekt, który stanie się best practise w Twojej specjalizacji? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

Aplikuj i dowiedz się więcej o możliwościach pracy w akredytowanym laboratorium badawczym świadczącym szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług m.in. dla przemysłu, handlu, transportu.

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanym akredytowanym laboratorium
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku managerskim
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z zakładowego fundusz świadczeń - m.in. wczasy pod gruszą.
  • Indywidualnie omawiane pakiety rozwojowe – szkolenia, studia podyplomowe

zadania

Wdrażanie nowych metod badawczych ze szczególnym uwzględnieniem metod w analizach odpadów, gleb i osadów zgodnie z wymaganiami przepisów prawnych w tym zakresie.

Badanie fizykochemiczne wód, ścieków, osadów, gleb.

Wykonywanie badań zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi.

Prowadzenie badań i dokumentacji w procesie badawczym zgodnie z system jakości.

Sprawdzanie wyposażenia pomiarowo- badawczego zgodnie z technicznymi instrukcjami obsługi.

Przygotowanie próbek do badań.

Opracowywanie i interpretacja wyników badań.

Poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań w zakresie wdrażania badań laboratoryjnych.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego, kierunkowego: ochrona środowiska, biologia, chemia itd.
  • Minimum 3-letniego doświadczenie w pracy w laboratorium
  • Doświadczenia w analizie gleb
  • Znajomości norm i metodyk z zakresu analiz gleb i odpadów
  • Znajomości wymagań prawnych w zakresie badań próbek środowiskowych
  • Znajomości technik instrumentalnych
  • Znajomości technik przygotowania próbek gleb, osadów, odpadów do oznaczeń chromatograficznych
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania, precyzji i dokładności w działaniu
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności planowania i organizowania czasu pracy