ekspert ds. kadr i płac (rekrutacja prowadzona zdalnie), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

gabriela majchrzak+48 607402900
numer referencyjny
/475/03/2020/NP - 63467

opis stanowiska

Szukasz nowych wyzwań w obszarze kadr i płac?

Do firmy produkcyjnej ze szwedzką kulturą organizacyjną poszukujemy osoby na stanowisko HR services expert. Bierz udział w twórczych projektach, wykazując się ekspercką wiedzą. Stań się mentorem swojego zespołu z perspektywą dalszego rozwoju w firmie.

Nie zwlekaj dłużej, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne
  • dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego.

zadania

  • zapewnienie zgodności dokumentacji kadrowej i płacowej z obowiązującymi przepisami i procedurami Spółki
  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników
  • wystawianie świadectw pracy, w tym archiwalnych
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • udzielanie informacji pracownikom w zakresie zatrudnienia i naliczonych świadczeń
  • współpraca z oddziałami firmy z krajów Europy
  • wsparcie w tworzeniu innowacyjnych narzędzi, ułatwiających pracę
  • wsparcie dla kadry kierowniczej w tematach związanych ze sprawami pracowniczymi, w tym sporządzanie raportów na potrzeby innych działów
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich pracowników; wystawianie skierowań na badania lekarskie
  • obsługa programu kadrowo – płacowego
  • sporządzanie analiz i raportów z zakresu płac i kadr, w tym GUS
  • archiwizacja danych
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń

oczekujemy

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym
  • znajomość zagadnień kadrowo - płacowych
  • znajomość prawa pracy
  • umiejętność praktycznego rozliczenia godzin pracy pracowników w różnych systemach czasu pracy i okresach rozliczeniowych
  • praktyczna znajomość programu Płatnik oraz Excel,
  • mile widziana znajomość wystawiania RP-7
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)