ekspert ds. należności z językiem niemieckim, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/596/10/2018/JS - 54861

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz kilkuletnie doświadczenie w księgowości z naciskiem na dział należności (AR) oraz posługujesz się językiem niemieckim, zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem, by wejść w kluczową i dynamiczną rolę. Staniesz się głównym ekspertem, co poszerzą twoje kompetencje i dalsze możliwości rozwoju w finansach.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • biuro w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji - szybki i bezpośredni dojazd nawet z innych miast
  • szeroki pakiet szkoleń oraz kursów językowych
  • opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową/lunchową
  • zniżki związane z kulturą, zakupami, gastronomią i relaksem
  • dużo inicjatyw charytatywnych, sportowych i integracyjnych :)
  • wynagrodzenie do 8 500 zł brutto

zadania

  • pełna odpowiedzialność za wszystkie zadania zespołu należności, np. zamknięcie miesiąca
  • kontakt z audytorami i organami podatkowymi
  • podejmowanie samodzielnych decyzji w oparciu o politykę firmy
  • raportowanie do kierownika w Niemczech oraz współpraca z lokalnym zespołem

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub analogiczne)
  • min. 3-4 lata w obszarze księgowości z naciskiem na dział zobowiązań
  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2)
  • znajomość MS Office oraz SAP