ekspert liniowy - operator linii produkcyjnej, michrów

lokalizacja
michrów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/435/04/2021/PZ - 69643

opis stanowiska

aktualnie dla jednego z naszych klientów, światowego lidera w zakresie produkcji i dystrybucji materiałów FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ekspert Liniowy

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • grafik umożliwiający work-life-balance
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą

zadania

  • Przygotowanie maszyny do pracy, ustawianie parametrów ich pracy, żeby uzyskać produkt zgodny ze specyfikacją.
  • Eksperckość w zakresie znajomości całego parku maszynowego oraz procesów technologicznych całej linii produkcyjnej.
  • Wsparcie operatorów swoim doświadczeniem i wiedzą w przypadkach trudnych lub niejasnych.
  • Monitorowanie poprawności pracy maszyn i zgłaszanie usterek do UR.
  • Odpowiedzialność i racjonalne wykorzystanie powierzonych materiałów i surowców.
  • Dbanie o standardy jakościowe produktu.
  • Sprawdzanie prawidłowości działania wyłączników bezpieczeństwa, stan przewodów i zabezpieczeń krańcowych, zamknięcie paneli elektrycznych.
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących obsługiwanej linii.

oczekujemy

  • 2-3 letnie widziane doświadczenie w pracy w dziale produkcji
  • Średnie wykształcenie
  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu
  • Gotowość i motywacja do podejmowania ciągłych wyzwań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Samodzielność w działaniu oraz innowacyjność