elektrodrążacz, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/78/04/2021/MK - 69302

opis stanowiska

Do firmy z blisko 40-letnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym poszukujemy elektrodrążacza z doświadczeniem

Oferujemy stabilne zatrudnienie i systemy premiowe.

Zaaplikuj na ogłoszenie, napisz SMS o treści elektrodrążacz lub zadzwoń na numer 506 463 132

oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • na początek 300-3500 na rękę
  • premię miesięczną nawet do 1500 zł netto
  • stabilne zatrudnienie i prace na lata

zadania

  • obsługa maszyny do obróbki elektroerozyjnej
  • ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie
  • sprawdzanie wymiarów wykonywanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych

oczekujemy

  • doświadczenia przy obsłudze elektrodrążarek
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych
  • sumienności i zaangażowania podczas wykonywanej pracy