elektromechanik agregatów chłodniczych, siedlce

lokalizacja
siedlce, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,000 - 4,500 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kinga chłopecka+48 603334698
numer referencyjny
/251/09/2020/KC - 65536

opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera w produkcji systemów do kontroli temperatury w transporcie, poszukujemy pracownika na stanowisko elektromechanika agregatów chłodniczych. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat. B, nie czekaj. APLIKUJ!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • wynagrodzenie ok. 4000 - 4500 zł brutto msc;
  • premię zależną od "przerobu" warsztatu od 2000 - 3000 zł brutto;
  • pakiet medyczny;
  • pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych;

zadania

  • realizacja przeglądów, konserwacji i napraw agregatów chłodniczych oraz układów klimatyzacji;
  • instalacja nowych urządzeń w pojazdach (naczepy chłodnicze, pojazdy ciężarowe, pojazdy VAN);
  • naprawa i diagnostyka awarii układów elektrycznych, mechanicznych oraz chłodniczych.

oczekujemy

  • umiejętności spawania, lutowania;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń chłodniczych i klimatyzacji;
  • umiejętności posługiwania się miernikiem elektrycznym;
  • certyfikat F-gaz;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • mile widziane aktualne uprawnienie SEP 1kV;
  • prawo jazdy kat. B;