elektromechanik agregatów chłodniczych, siedlce

lokalizacja
siedlce, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agata tomczyk-śmieszna+48 605944299
numer referencyjny
/267/11/2020/AT - 66631

opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera w produkcji systemów do kontroli temperatury, poszukujemy osoby na stanowisko elektromechanika. Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisko, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet medyczny;
  • pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych;

zadania

  • realizacja przeglądów, konserwacji i napraw agregatów chłodniczych oraz układów klimatyzacji;
  • instalacja nowych urządzeń w pojazdach (naczepy chłodnicze, pojazdy ciężarowe, pojazdy VAN);
  • naprawa i diagnostyka awarii układów elektrycznych, mechanicznych oraz chłodniczych.

oczekujemy

  • umiejętności spawania, lutowania;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń chłodniczych i klimatyzacji;
  • umiejętności posługiwania się miernikiem elektrycznym;
  • certyfikat F-gaz;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • mile widziane aktualne uprawnienie SEP 1kV;
  • prawo jazdy kat. B;