elektromechanik (dział utrzymania ruchu), dzierżoniów

lokalizacja
dzierżoniów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/297/05/2019/ML - 58481

opis stanowiska

Dołącz do branży automotive i rozwijaj się w ramach struktur działu utrzymania ruchu.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • Bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, wczasy pod gruszą.

zadania

  • Bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń
  • Inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. Serwisowanie, przeglądy TPM, konserwacja
  • Usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych oraz przeglądy okresowe maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • Minimum rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu
  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane: Elektryczne, Mechatronika, Automatyka)
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki
  • Poparta praktyką znajomość zagadnień technicznych: pneumatyka, hydraulika siłowa, układy sterowania oraz systemy napędowe
  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1kV, mile widziane po wyżej 1kV
  • Mile widziana znajomość automatyki