elektromechanik maszyn / belgia - rekrutacja online, hulshout

lokalizacja
hulshout, zagranica
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
14.30 za godzinę

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667890038
numer referencyjny
/399/06/2020/BS - 64234

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą w firmie o doskonałej pozycji rynkowej? Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym? Chcesz się rozwijać zawodowo? Chcesz poznać Belgię?

Dobrze trafiłaś/eś! Mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

  • wynagrodzenie brutto za godzinę pracy: 14,30 euro. Po przepracowaniu okresu próbnego (3 miesięcy), można liczyć na podwyżkę
  • 5 euro bony żywnościowe za każdy przepracowany dzień
  • zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy, tygodniowe pensje
  • zatrudnienie na długi okres czasu (stałe)
  • możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z firmą po okresie próbnym
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • praca na pierwszą zmianę, stabilne godziny pracy
  • opieka koordynatora na miejscu

zadania

  • utrzymywanie w ruchu specjalistycznej maszyny służącej do wykonywania precyzyjnych pomiarów oraz poziomowania dużych powierzchni hal przemysłowych
  • serwisowanie maszyny i wykonywanie terminowych przeglądów

oczekujemy

  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • wykształcenie kierunkowe (np. mechanika maszyn, elektromechanika, budowa maszyn)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów układów elektrycznych
  • prawo jazdy (kat. B) oraz własny samochód (koszty dojazdów do pracy na miejscu są zwracane)
  • gotowość do opłacenia depozytu za zakwaterowanie służbowe ok. 600 euro

Serdecznie zapraszamy do aplikowania bądź skontaktuj się z nami pod numerem (+) 48 667890038.