elektromechanik [rekrutacja prowadzona zdalnie], legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/151/05/2020/KS - 63677

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie z zakresu elektromechaniki w firmie produkcyjnej? Praca pełna wyzwań w dziale utrzymania ruchu czeka na Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych, a w nim m.in.: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, Karty Multisport, ubezpieczenia na życie, wypoczynku, dopłaty do posiłków, pokój relaksu
  • gwarancję cyklicznego wzrostu wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji parku maszynowego
  • analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy
  • modernizacja maszyn i urządzeń
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

oczekujemy

  • wykształcenia średniego lub zawodowego technicznego (elektromechanika lub elektryka)
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • uprawnień SEP min. do 1 kV
  • doświadczenia w prowadzeniu napraw, konserwacji oraz remontów maszyn, urządzeń i instalacji
  • posiadania wiedzy i praktycznej umiejętności pracy z dokumentacją techniczną (układy automatyki i sterowania)
  • znajomość środowiska Siemens S5, S7, Lenze, AEG w zakresie pozwalającym na skuteczne diagnozowanie i usuwanie awarii
  • obsługi komputera w środowisku Windows
  • zdolności do pracy na wysokości