elektromechanik utrzymania ruchu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/197/05/2020/JK - 63715

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia w świetnej lokalizacji w centrum miasta?

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

elektromechanik utrzymania ruchu

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, zniżki do kia i teatru

zadania

  • zapewnienie niezawodnej pracy linii produkcyjnych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek
  • konserwację i czyszczenie maszyn i urządzeń
  • planowanie i organizowanie przeglądów
  • planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem ruchu

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy utrzymania ruchu, mile widziane w branży farmaceutycznej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • podstawową znajomość zagadnień z zakresu automatyki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • uprawnienia SEP do 1 kW (G1)
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • sumienność i dokładność