elektromechanik utrzymania ruchu, zabrze

lokalizacja
zabrze, śląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,000 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/54/12/2018/PP - 55491

opis stanowiska

Interesuje Cię praca na stanowisku elektromechanika utrzymania ruchu? Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Wyślij nam swoje CV a skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe (4000-5000 brutto)
  • premie miesięczne
  • premie roczne (do 1850 zł brutto)
  • pełen pakiet socjalny (m.in wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki na święta, piknik rodzinny, opieka Medyczna)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę od zaraz w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

zadania

  • diagnostyka i naprawa maszyn
  • konserwacje i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac
  • raportowanie

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektryki
  • uprawnień z grupy SEP
  • znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych