elektromechanik utrzymania ruchu, żory

lokalizacja
żory, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/509/10/2018/AB - 54666

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów tworzących zgrany zespół w międzynarodowej firmie. Sprawdź, jak pracuje się w wyróżniającej się, niepowtarzalnej i przyjaznej atmosferze pracy w z doskonałą kulturą organizacyjną! To ta oferta jest dla Ciebie. Nie czekaj aplikuj już teraz!!!

W związku z rozbudową działu produkcyjnego dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko elektromechanika.

Miejsce pracy: Żory - tereny przemysłowe

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stałą
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • specjalistyczne szkolenia
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w branży inżynieryjnej

zadania

  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych
  • konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • modyfikacja maszyn
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie)

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne w kierunku elektryk, mechanik, mechatronik
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia z grupy SEP
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • wiedza z zakresu automatyki.