elektromechanik w dziale utrzymania ruchu, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/604/02/2019/MG - 57061

opis stanowiska

Znasz się na mechanice? Szukasz dobrej pracy? U dobrego pracodawcy? Wygląda na to, że właśnie znalazłeś!

oferujemy

  • pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę w zakładzie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duży pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie nauki języka, dofinansowanie nauki, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, wycieczki zakładowe),
  • możliwość poznawania nowych technologii, pracy z najnowszymi maszynami.

zadania

  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne. wg obowiązując procedur,
  • identyfikowanie źródeł awarii maszyn i urządzeń, propozycje ich usunięcia,
  • dokonywanie zapisów w istniejącej dokumentacji systemowej działu,
  • dbałość o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu,
  • uczestnictwo w pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu: prewencja, awarie, remonty, inwestycje i modernizacje,
  • dbałość o powierzone narzędzia, sprzęt i części zamienne,
  • podnoszenie i aktualizacja kwalifikacji zawodowych zgodnie z wymaganiami pracodawcy,
  • proponuje wybór komponentów elektroniki i automatyki, i ich zamienników do zakupu optymalnych pod kątem zgodności technicznej , ceny i warunków dostawy,
  • komunikacja z klientami wewnętrznymi (zwłaszcza działem produkcji oraz z kierownictwem DUR) w celu zapewnienia przepływu informacji istotnych dla spełnienia postawionych wskaźników,
  • przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji.

oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego, najlepiej o kierunku: elektromechanik,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania i tworzenia schematów technicznych,
  • świadectwa kwalifikacji SEP w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych do 1kV,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne i gazowe,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • możliwości pracy na wysokości.