elektromechanik z j. niemieckim (podstawowym), kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jowita gawor+48 697801021
numer referencyjny
/73/03/2021/JG - 68528

opis stanowiska

Dla jednego z klientów, lidera Industry 4.0, specjalizującego się w opracowywaniu zautomatyzowanych rozwiązań logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanik, otwartych na pracę w delegacjach w kraju i za granicą (m.in. Niemcy).

oferujemy

  • umowę o pracę
  • współpracę długofalową
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • szkolenia wdrażające
  • dodatkowe premie za pracę w delegacji oraz diety
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • lekcję języka niemieckiego

zadania

  • instalacja sprzętu produkowanego i wdrażanego przez firmę
  • diagnostyka sprzętowa wdrażanych urządzeń
  • udoskonalanie i poprawa działania systemów pracy robotów
  • utrzymanie ciągłości pracy robotów

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (Elektromechanik/ Technik Utrzymania Ruchu)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do częstych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym

mile widziane

  • uprawnienia SEP
  • uprawnienia do jazdy na wózkach widłowych
  • uprawnienia na podesty ruchome/ platformy ruchome