elektromechanik, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiadomska-lach+48 697894189
numer referencyjny
/214/05/2019/MNarda - 58402

opis stanowiska

Szukasz nowej pracy? Zależy Ci na współpracy ze stabilnym pracodawcą i wynagrodzeniu wypłacanym na czas? Aplikuj do Randstad, a zostaniesz zatrudniony bezpośrednio przez Naszego klienta.

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Szkolenie wprowadzające w obowiązki;
  • Wynagrodzenie konkurencyjne na rynku;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i nowych umiejętności w nowoczesnej firmie;
  • Pracę w dynamicznym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

zadania

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie prewencji i napraw elektrycznych i mechanicznych
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • Udział w projektach związanych z poprawą i optymalizacją funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika, elektryka, elektromechanika
  • Znajomość mechanizmów mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych