elektromechanik, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/362/07/2020/SW - 64670

opis stanowiska

Dołącz do zespołu fachowców i rozwiń swoje umiejętności w dziale utrzymania ruchu! Dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko elektromechanika! Podejmij pracę pełną wyzwań i rozwiń z nami swoje umiejętności!

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

oferujemy

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ZFŚS i wiele innych,
  • pracę pełną wyzwań,

zadania

  • realizacja bieżących zadań należących do UR: bieżąca naprawa maszyn i urządzeń, analiza i eliminowanie przyczyn awarii, udział w planowaniu i przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • współpraca w opracowaniu i wykonaniu modyfikacji linii produkcyjnej,
  • prowadzanie zapisów awarii maszyn,
  • udział w procesach dopuszczania maszyn do ruchu,
  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń,

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego min. średnie o profilu: mechatronik, elektrotechnik, elektromechanik i pokrewne,
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętności czytania rysunków konstrukcyjnych oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • uprawnień SEP do 1 KV,
  • znajomości zagadnień z zakresu automatyki, programowania i obsługi sterowników PCL,
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,