elektromechanik, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

magdalena lenard - (32) 661-42+48 06
numer referencyjny
/517/10/2017/ML - 51265

opis stanowiska

Lubisz majsterkować, a zagadnienia z zakresu elektromechaniki i elektroniki nie są Ci obce? Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Skieruj swoją karierę na właściwe tory!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia płatne zawsze na czas
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • dla najlepszych istnieje możliwość zatrudnienia w strukturach klienta
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej)

zadania

  • montaż urządzeń elektromechanicznych
  • lutowanie
  • skręcanie detali
  • regulacja i testy podzespołów elektromechanicznych
  • obsługa narzędzi pomiarowych, warsztatowych i odczytywanie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności odczytywania rysunków technicznych i dokumentacji konstrukcyjnej
  • umiejętności pracy w zespole i motywacji do nauki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku