elektromechanik, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

paulina wawszczak+48 123906666
numer referencyjny
/275/02/2021/PW - 68133

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy jako elektromechanik lub elektryk w firmie produkcyjnej? Dołącz do zespołu fachowców i rozwiń swoje umiejętności. Aplikuj - czekamy na Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • codziennie nowe wyzwania,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie związane z kwalifikacjami.

zadania

  • realizacja bieżących zadań należących do utrzymania ruchu: bieżąca naprawa maszyn i urządzeń, analiza i eliminowanie przyczyn awarii, udział w planowaniu i przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • współpraca w opracowaniu i wykonaniu modyfikacji linii produkcyjnej,
  • prowadzanie zapisów awarii maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku bądź o podobnym profilu,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1KV,
  • znajomość budowy maszyn,
  • praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • samodzielności, zaangażowania, nastawienia współpracę.